Lukas Kampa dał pozycję lidera

Lukas Kampa dał pozycję lidera

Jan Hadrava, Srećko Lisinac, Jakub Kochanowski, Wojciech Włodarczyk. Być może to nowi zawodnicy w zespole jejek21 Andrzeja Nozdrzykowskiego z Olsztyna, aktualnego lidera WYGRAJ PLUSLIGĘ.

KLASYFIKACJA GENERALNA

Jest Pan liderem, bo przed 17. kolejką sprzedał Pan Nicolasa Uriarte (16 pkt.), a kupił Lukasa Kampę (27 pkt.).
- Skra grała z ZAKSĄ, więc trzeba było poszukać rozgrywającego, którego klub wygra 3:0. Wybór Kampa był dobrym posunięciem, ale jak Pan zauważy drugi transfer, który wykonałem, nie był już tak udany (Sam Deroo - 18 pkt.).
Belg, podobnie jak inni zawodnicy Kędzierzyna zostali zdominowani przez Mariusza Wlazłego (rekordowe 54 pkt.). Kupujemy byłego reprezentanta Polski do składu?
- Oglądałem to spotkanie. Atakujący Skry był fantastyczny. Nie ma jednak gwarancji, że w najbliższym ligowym spotkaniu zagra. Dlatego raczej nie kupujemy.
To co Pan planuje zrobić przed 19. kolejką (w PlusLidze po 17. kolejce odbędą się najpierw spotkania 19. kolejki, a dopiero potem 18. - red.)?
- W większości przypadków przed każdą rundą spotkań dokonuje dwóch transferów. Tym razem zastanawiam się nad sprzedażą Łukasza Kaczmarka. W jego miejsce kupiłbym atakującego z Olsztyna (Jana Hadravę - red.). Druga operacja kupna-sprzedaży to w miejsce Dmytro Pashytskiego ktoś z dwójki Srećko Lisinac - Jakub Kochanowski. Gdyby był trzeci darmowy transfer to zamiast Deroo dałbym Wojciecha Włodarczyka.
Tak sytuacja wygląda dzisiaj, ale za tydzień, w piątek, na godzinę przed zamknięciem okienka transferowego, może być inaczej.
W takim razie życzę samych udanych decyzji.
- Dziękuję i mówię do usłyszenia, bo jak Pan zadzwoni ponownie, to będzie oznaczać, że ciągle jestem na górze rankingu.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!