Libero z Bytowa liderem Wygraj PlusLigę

Libero z Bytowa liderem Wygraj PlusLigę

Szkoda tracić punkty na transfery, dlatego kogoś z Jastrzębskiego lub PGE Skry sprzedam już przed ósmą kolejką, a przed dziewiątą rundą spotkań pozbędę się tych dwóch kolejnych zawodników. Ale tylko na chwilę… - mówi Marek Zaborowski z Bytowa (na zdjęciu z numerem 23 na koszulce), menedżer klubu Dh Dabie.

KLASYFIKACJA GENERALNA

WPL: W rundzie inauguracyjnej Wygraj PlusLigę zajął Pan 236. miejsce. Wykonane transfery na 7. kolejkę (Maciej Muzaj za Dawida Konarskiego, Adam Kowalski za Macieja Olenderka) dały Pan pozycję lidera.
MAREK ZABOROWSKI: Jastrzębski Węgiel grał z Asseco Resovią Rzeszów i założyłem, że będzie tam więcej niż trzy sety. A jak wiemy, warto stawiać na atakujących i przyjmujących z klubów, które będą grać tie-breaka.
Przed nami 8. kolejka. Ile transferów planuje Pan wykonać?
- Dwa transfery, szkoda tych pięciu punktów za dodatkowe.
W 9. kolejce nie będziemy zaliczać punktów Jastrzębskiego i PGE Skry (mecz odbył się w środę). Co teraz?
- Tak jak mówiłem, szkoda tracić punkty za transfery, dlatego kogoś z Jastrzębskiego lub PGE Skry sprzedam już przed ósmą kolejką, a przed dziewiątą rundą spotkań pozbędę się tych dwóch kolejnych zawodników. Ale tylko na chwilę…
I w tym momencie już wszyscy wiedzą, że Kubańczyk na 10. kolejkę do Pańskiej drużyny wraca.
- (śmiech).
Mówił Pan przed wywiadem, że gra w amatorskiej drużynie siatkówki. Pozycja?
- Ta sama co laureata 6. kolejki - LIBERO. Gram w zespole D&H Poland Bytów, rywalizujemy w Bytowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Chciałbym też dodać, że mój starszy brat Michał to były zawodnik LOTOSU Trefla Gdańsk.
Życzymy powodzenia i zapraszamy do Wygraj ORLEN Ligę.
- Dziękuję.


Załóż klub, zaproś znajomych, wygrywaj nagrody!


Zarejestruj się teraz!